مجموعه رست آپشن (رست ویژن)

همچنین رِست ویژن،واردات مستقیم انواع آپشن های خودرو از چین از جمله مانیتور فابریک و دوربین دنده عقب را از سال۱۳۹۹ استارت زد تا بتواند تنوع محصولات بیشتری را برای همکاران به ارمغان بیاورد.

باز هم برای اولین بار در ایران در سال۱۴۰۱، فریم مانیتور فابریک سمند داشبرد جدید ۱۴۰۱ ایرانخودرو(مشابه سورن قدیم) با مدل RV-Soren,5key Frame طراحی و روانه بازار کرد. همچنین فریم(قاب)های مختلف دیگری مثل فریم پژو۴۰۵ و پارس داشبرد قدیم در دومدل(قسمت بالا و پایین)،قاب زانتیا،آزرا۲۰۰۷ ،رانا ۸اینچ و … را به مرحله اجرا و تولید رساند.

photo_2020-02-18_16-19-44

تاریخچه ما

در زمستان سال۱۳۹۸ ایده طراحی و ساخت دسته های اهرمی کنترل۲۰۶ توسط شرکت رِست ویژن(RestVision) به مدیریت مهندس میثم بنیادی،با افتخار برای اولین بار در ایران و تبریز استارت خورد و در اردیبهشت۱۳۹۹ با برند ثبت شده به تولید انبوه رسید.

بعد از مدتی کوتاه از رونمایی،شرکت دیگری اقدام به تولید قطعه مشابه نمود. بعداز آن برخی افراد سودجو به جای حمایت از طرح اصلیRV206، اقدام به کپی کردن و در صدد تخریب بازار هستند. به امید روزی که انسان ها دید حمایتی بیشتری نسبت به هم داشته باشند تا جامعه بهتر و توسعه یافته تری داشته باشیم.

جالب است بدانید شرکت رِست ویژن پیش از این باز هم برای اولین بار در ایران و تبریز طراحی قاب رانا برای مانیتور های پد ۹اینچی انجام داد و چندماه بعد از رونمایی از طرح و نصب و فروش نمونه های اولیه،توسط برخی واردکنندگان ایرانی در کارخانه های چینی با طراحی اشتباه، قالب سازی شد و در تابستان ۱۳۹۹ وارد بازار ایران شد.

Roo-743x1024